USB-Bluetooth Adapter Saatja PS4 Playstation Bluetooth 4.0 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle USB-Bluetooth Adapter Saatja PS4 Playstation Bluetooth 4.0 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle USB-Bluetooth Adapter Saatja PS4 Playstation Bluetooth 4.0 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle USB-Bluetooth Adapter Saatja PS4 Playstation Bluetooth 4.0 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle USB-Bluetooth Adapter Saatja PS4 Playstation Bluetooth 4.0 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle

USB-Bluetooth Adapter Saatja PS4 Playstation Bluetooth 4.0 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle

€10.15 €7.21
On laos
w777

 • Sertifitseerimine: PUUDUB
 • Brändi Nimi: OOTDTY
 • Ühilduva Mark/Mudel: PUUDUB
 • Mudeli Number: xu190514
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Pistiku Tüüp: EU Pistik

 • USB Adapter, B luetooth 4.0 Saatja PS4 Kõrvaklapid, Kõrvaklappide Vastuvõtja Dongle Kirjeldus: vastuvõtva audio signaal võib saata Bluetooth terminal seadmes USB-Bluetooth adapter korral vastuvõtva toetab USB Auido.Sisesta Jaoks PS4 USB-Bluetooth adapter, kergesti kohandada, saate kasutada ka Bluetooth-peakomplekt), et kuulata hääl sees PS4 mängu ja nautida vaba lõbus mäng.Seetõttu saate kasutada oma olemasolevaid Bluetooth-peakomplekti ilma et osta uus kallim paar, kes töötavad koos PS4 Jaoks. On ka traadita mikrofon, mis võimaldab teil vestelda, kui sa pistik Jaoks PS4 töötleja.Omadused: 1. Revolutsiooniline Toode PS4 - eest PS4 Bluetooth Dongle (Uusim Versioon). 2. Bluetooth Dongle oli uuendada uusima versiooni koos stabiilne jõudlus. 3. Bluetooth Dongle on USB-adapterit, et ühendada MISTAHES Bluetooth-seadmega kui ühendate oma Jaoks PS4 USB pesa. 4. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, vastupidav. 5. Mini ja kerge, mugav astuda mööda. 6. USB 5V toitega, võimsus ja siis Bluetooth on aktiveeritud automaatselt. 7. Toetab A2DP, HFP (A2DP: PC player saata muusika Bluetooth-peakomplekti.Heli formaat: 44.1 K proovide võtmise, dual channel, natuke laius 16bits.HFP: Bluetooth peakomplekt häält, intercom.Heli formaat: 8K proovivõtu -, mono -, 16bits).Kasutusjuhend: Lülita Jaoks PS4, sisestage dongle arvuti USB-porti.Vajutage dongle nuppu 2 sekundit, LED indikaator hakkab vilkuma aeglaselt, mis tähendab dongle sisenevad sidumisrežiimi.Lülitage oma Bluetooth-peakomplekti ja siduge see.LED-indikaator omakorda sinine, kui ühendate edukas.Bluetooth-peakomplekti ja Bluetooth dongle automaatselt paar järgmisel kasutamisel.Tehnilised andmed: Värv: Must Standard: Bluetooth 4.0 HCI Liides: USB2.0 Edastamise Ulatus: 10M Ühendus: Piconet / Scatternet Toetama Bluetooth-Profiil: A2DP, HFP, HSP Väljundvõimsus: 0~+4dBm Saanud Tundlikkus: ~75dB Sagedusala: 2.4 G ISM band Audio Codec: 16bit codec Tööpinge: 5V Suurus Saatja: 3.5x2.0cm / 1.38x0.79 tolline Pikkus Vastuvõtja: 1.10 tolline komplekti kuulub: 1 x Bluetooth Dongle USB Adapter PS4 Märkus: Küsimus: te ei saa kuulata muusikat kasutades, ainult ühendada lisateenused kaabel koos kontrolleriga, see lihtsalt tundub, et heli ei ole muusika .Lahendus: saate määrata vastuvõtva audio ja pööra "off "sisse "on", siis saate kuulata taustamuusika.Seal on mõned küsimused ja lahendused, siis tekib.Küsimus 1.Miks see ei tööta?Lahendus: Seda toodet praegu ei sobi Sony BOSE JBL.2. küsimus.See ei saa ühendust mis tahes kõrvaklapid.Lahendus: Ava host PS4 ja ühendage adapter arvuti USB-porti.Vajutage nuppu adapter 2 sekundit, LED-märgutuli hakkas aeglane välk sisse sidumisrežiim, lülitage oma bluetooth-peakomplekti ja sobitamine seda.Kui LED-lamp sinine tähendab ühendada edukas, järgmine kord, kui kasutate bluetooth-peakomplekti saab automaatselt ühendatud adapter.

  '

  Märksõnad: headphon usb, ps4 saatja, bluetooth-ear kõrvaklapid ps4, Bluetooth, pea fones gamer, mens bluetooth kõrvaklapid, kõrva ps4, fone gamer, asukoht peakomplekt bluetooth, bluetooth dongle kõrvaklappide.

 • Kommentaarid (2)

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted