MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud

MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud

€22.99 €13.79
On laos
w591

 • Funktsioon 1: bougie moule
 • Mudeli Number: Silindri Küünal Tegemise Mold
 • värv: Läbipaistev Küünal Hallitusseened
 • Kuju: Silindri
 • Stiil: DIY Küünla Tegemine
 • Funktsioon 2: Plastikust Küünal Hallituse Käsitöö
 • Komplekti Kuulub: 4tk Hallitusseened
 • Suurus: 4 Size As Picture Show
 • Materjal: Plast

 • MILIVIXAY 4Pc DIY Silindri Küünal Hallitusseened DIY Küünla valmistamiseks Hallitusseened Bougie Hallituse Plastikust Küünal Hallitusseened Käsitöö Tarvikud Toote Kirjeldus

  Konkreetsete:

  - Hea kvaliteediga ja lihtne kasutada ja puhastada

  - Plastikust on kuumakindel, mis võimaldavad ohutu põletavad oma küünlaid

  - Läbipaistvast plastikust võimaldab pilkupüüdev, dekoratiivsed värvi küünlad

  - See on kasulik, hallituse ja vahend käsitsi valmistatud seep ja küünla tegemine

  - Materjal: Plastik

  - Suurus: Nagu Pildil

  Komplekti kuulub:4Pc Plastikust Küünal Hallituse(Ainult Hallitus, mis Ei Kuulu Teiste Punkt)

  Näpunäiteid Küünla Valmistamiseks:

  1. Pinna saab poorne tänu madalale valades temperatuur (alla 140 ° F kraadi), või halva vaha kvaliteet.Veenduge, et järgida soovitatud vaha temperatuur enne kallates.

  2. Et läikiv pind ei pruugi olla moodustunud, sest suurem valades temperatuur alla soovitatava.Mida kõrgem on valu temperatuur, glossier pinna lõpetanud küünal on.Ei ületa täitke temperatuuridel üle 167° F kraadi, kuna see võib põhjustada leket küünal massi ja raske tõmmates küünal alates hallituse.

  3. See on normaalne, kui hästi on järel moodustatud toode on viimistletud.Küünal massi paisub kuumutamisel ja vähenemised tahkumise, nii et pärast selle sulamine ja järkjärguline jahutus, on hästi, mis on moodustunud keskel küünal.

  4. Küünal eemaldatakse hallitus raske mõnikord.See juhtub siis, kui vaha on kuumutatud kõrge temperatuurini, kui on suurendada haarduvust.Mida kõrgem on temperatuur, seda rohkem ühtekuuluvus on loodud ja seetõttu on veel raske saada valmis küünal välja voolida.Vältida raskusi, eemaldades, hallitus tuleb määrida enne kallates ja temperatuur ei tohiks ületada 167° F kraadi.

  Märksõnad: klassikaline popsicle hallituse, acrylic plastic küünal hallitusseened, suur küünlad hallitusseened, plastikust keha küünal hallituse, räni küünal silinder, candl hallituse, hallitus, silindri hallitus, kirikus olevad detailid küünal hallitusseened, hallituse küünlad silikoon silindri.

 • Kommentaarid (1)

  • Ybrbnfgjkezyjd

   parcel received as described so I'm happy

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted